close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع تخصصي مقالات آموزش طراحي سايت حرفه ای

بازدید : 4
چهارشنبه 23 مهر 1399 زمان : 14:42

تارنما سازهای خوب را در ذیل معرفی می‌کنیم:

ویکس wix
وردپرس
ConstantContact
SITE123
Jimdo
در طراحی سایت فروشگاهی صورتی‌که قصد یادگیری ساخت وب سایت سهل وآسان با استعمال از وردپرس دارید می‌توانید از پیوند ذیل آن را در وبسایت کمپانی ساخت سایت آی دو خاطر بگیرید:

طراحی وب سایت با وردپرس

بهینه سازی وب سایت(سئو تارنما) را خاطر بگیرید
خوب میباشد که تخصص بهینه سازی برای seo کردن تارنما خویش داشته باشید. البته پباده سازی وبسایت هم تماماً با بهینه سازی دارای ربط میباشد چون محتوای سایت شما بوسیله موتورهای کاوش خوانده می‌شود و در مرتبه بندی آن نقش دارااست. در صورتی‌که می‌خواهید یک سایت seo گردیده با بهینه سازی پباده سازی فرمائید ، فهمیدن اصول اول بهینه سازی ضروری میباشد. دست‌کم ، شما بایستی در زمینه ی توضیحات متا در صفحه های و seo داخلی تارنما داده ها داشته باشید.در حالتی‌که قصد seo تارنما خویش را دارید می‌توانید پشتیبانی بهینه سازی تارنما را به مجموعه کمپانی طراحی وب و seo آی دو بسپارید.ما با کمترین هزینه تارنما شما‌را به شیت یک گوگل می‌رسانیم.وب سایت شما هم می‌تواند در برگه یک گوگل باشد،به شرط اینکه اصول seo وبسایت رعایت خواهد شد و محتوای کیفیت بالا داشته باشد.

پیشنهاد پشتیبانی و بهینه سازی وبسایت به آی دو
یادگیری مراحل طراحی وب سایت
پروسه ساخت وب سایت تخت گاز در هم اکنون تغییر‌و تحول میباشد. برای ساخت وب سایت امروزی ، می بایست از آخری پروسه های ساخت وب سایت و فناوری های بسط اینترنت با خبر باشید. شما می‌توانید جهت دوراندیشی از روندهای نو ساخت سایت وب لاگ کمپانی طراحی وب آی دو را دنبال فرمایید.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.19.17″]

مرحله ۵: از آنچه آموخته اید برای ساخت سایت به کارگیری نمائید
اینک مدت آن رسیده میباشد که آنچه را که در مرحله ۳ آموخته اید تست نمایید. شما بایستی با انجام موردها نقل شده ساخت وب سایت را خاطر بگیرید. درضمن درین یادگیری ناامید نشوید و همچنان به همت خویش ادامه دهید.در‌صورتی‌که چیزی را در یادگیری طراحی وب در منزل نتوانستید خوب متوجه گردید راههای متعددی میباشد که خلل خویش را با متخصصان طراحی وب سایت بین بگذارید.

مرحله ۴: مراحل ساخت سایت را در ذهن خویش پیاده نمائید
فرایند طراحی سایت را با ایده های خویش آغاز نمایید.

مرحله ششم: از خویش برخورد بخواهید و پیشرفت های خویش را اندازه گیری فرمایید
در صورتی یک وب لاگ یا این که هر سایت دیگری را ساخت و ساز نموده اید ، می بایست اشخاص را به بازدید از آن دعوت فرمایید. کارایی نمائید تا آنجا که می‌توانید برخورد کسب فرمائید و بعد از آن با استعمال از بازخوردها و ایده ها کاربرات وبسایت را با صرفه نمایید.

سؤالات متداول در رابطه فراگیری طراحی وب سایت در منزل :

ساخت وب سایت در منزل چقدر ارتفاع می‌کشد؟
یادگیری ساخت وب سایت یک پروسه مداوم میباشد ، البته می اقتدار آن را در یک سری ماه فرا گرفت. معمولاً یادگیری HTML ، CSS و اصول نخستین JavaScript پنج ماه مقطع میبرد که اما بستگی به واحد سنجش یادگیری شما داراست. همینطور می بایست وقت خویش را صرف ابزارهای طراحی وب مانند Photoshop ، Sketch و Mockplus نمایید. علاوه بر این ، شما قرار میباشد استانداردهای ساخت وب سایت ، اصول طراحی وب سایت ، پباده سازی UX / UI ، سازش وبسایت در مرورگر و ریسپانسیو بودن آن را ادراک فرمایید. یادگیری همگی اینها ۳ تا ۴ ماه ارتفاع می‌کشد. و مهم ترین چیز این میباشد که شما میخواهید پس از مجموع آن درس ها وارد حوزه ساخت سایت گردید. طراحی وب سایت در درحال حاضر تغییر‌و تحول میباشد ، فناوری ها هم در اکنون تغییر تحول میباشد به این ترتیب می بایست به صورت مداوم یادگیری خویش را برای ساخت سایت در منزل ادامه دهید.

۲- آیا میتوانم فارغ از گواهی طراح وبسایت نحس؟
شما میتوانید فارغ از گواهی طراح گردید. برای اینکه یک طراح اینترنت باشید ، سند ضروری وجود ندارد ، آنچه می بایست داشته باشید عشق و علاقه به نرم‌افزار نویسی ، علم پباده سازی بصری و کدنویسی آن به گویش بسط اینترنت و همینطور مهارت های دیگر در پباده سازی سایت میباشد. ولی یک گواهی در بیشتر موردها احتمال استخدام شمارا در یک کمپانی ارتقاء میدهد. ولی این را هم بیان کنم موسسات متعددی می‌باشند که به سند نیازی ندارند و کارکنان خویش را براساس تجربه،مثال عمل و سوابق فعالیت آن ها استخدام می نمایند.

۳- بعداز گذراندن زمان طراحی وب سایت می‌توانم چه کاری انجام دهم؟
بعداز گذراندن عصر ساخت سایت ، میتوانید یک پروژه طراحی وب سایت را استارت فرمایید ، بعد در یک کمپانی ساخت سایت استخدام گردید یا این که یک فریلنسر باشید و خودتان در‌پی پروژه ها و مشتری های خویش باشید. برای تصاحب کردن پروژه های ساخت وب سایت ارزش های نامتعارف ندهید.بها های خیلی معدود و یا این که خیلی زیاد مطلقا سبب جلب مشتری نخواهد شد. همینطور در‌حالتی که شما وارد این حوزه گردیده اید برهان بر این وجود ندارد که حقیقتا کیفیت عمل شما با یک طراح وبسایت باسابقه یکسان باشد. تا حد قابلیت و امکان عملکرد نمایید یک وبسایت باکیفیت تحویل مشتری بدهید.

۴- آیا شغل ساخت وب سایت آینده ای دارااست؟
ما در دنیای دیجیتال معاش می‌کنیم که آکنده‌از وبسایت میباشد. آینده به طور کاملً امید‌بخش میباشد.در هر هنگامی و هرساعتی کسب وکارهای آنلاین درامد خویش را خواهند داشت.به خصوص در عصر سرایت ویروس کرونا که می بینیم بخش اعظمی از شرکتها خسارت کرده اند بیشتراز بیش اهمیت فروشگاههای آنلاین احساس می‌شود.به این ترتیب با دقت به جهانی شدن کسب وکارهای آنلاین مدام برای یک طراح وب سایت عمل وجود دارااست.

۵-حقوق و دستمزد طراحان تارنما و بسط دهندگان چقدر میباشد؟
در سالهای اخیر ترازو دستمزد طراحان تارنما ارتقا یافته میباشد.به صورت میانگین دستمزد یک نرم‌افزار نویس مبتدی تا ۲۵۰۰ تومان میباشد. برنامه نویس ها ماهر از ۳ تا ۶ میلیون اخذ می نمایند.در صورتیکه در یک گویش اپلیکیشن نویسی خاص تبحر دارید ترازو حقوق و دستمزد فراتر میباشد و از ۶ تا ۸ میلیون به بالا است.

۶.شغل ساخت سایت برای سفر مطلوب میباشد؟
در قضیه هجرت به کشورهای گوناگون می بایست به گواهی تحصیلی خویش نگاه نمایید .در‌حالتی که مدرم تحصیلی کامپیوتر یا این که اپلیکیشن دارید مدام فن های مهندسی از فن های پرطرفدار مسافرت هستندو برای شغل هم در مرز و بوم های متعدد طراحان وب سایت درامد خیلی بالاتری نسبت به کشور‌ایران دارا‌هستند.در کشورهای دیگر صرفا از طراح وب سایت انتظار انجام فعالیت خویش را دارا‌هستند،برخلاف اینجا که از یک اپ نویس به عنوان مثال انتظار دارا‌هستند علم کانال و کلیه زبانهای اپلیکیشن نویسی و.. را به صورت ماهر عمل کرد‌ه باشد.

۷.آیا طراحی وب سایت آسوده میباشد؟
در صدر ممکن میباشد معمولی به حیث رسد چون می‌توانید اصول اول HTML & CSS را طی چندین ماه حافظه بگیرید. ولی با پیشرفت در حوزه طراحی وب سایت، ممکن میباشد بحران برانگیز خیس باشد. شما بایستی مدام و به صورت پیوسته حرفه آوری های نو را بیاموزید تا با کلیه تغییرات همگام باشید. البته در صورتی‌که به طراحی سایت و نرم‌افزار های اینترنت عشق دارید ، طراحی وب سایت ممکن میباشد برای شما سهل و آسان باشد.

سود گیری در رابطه فراگیری ساخت سایت در منزل
در حالتی‌که می‌خواهید ساخت وب سایت را در منزل وبه تنهایی حافظه بگیرید ، داده ها فوق تمامی چیزهایی را که برای آغاز عمل نیاز دارید ، به شما ارائه میدهد. همین هم اکنون واهمه خویش را از نرم افزار نویسی و ساخت سایت کنار بگذارید و استارت نمائید.وقت خویش را صرف اینستاگرام گردی برای دیدن کلیپ های بیهوده یا این که موردها تفریحی معدود نمائید و به مکان آن فیلم های آموزشی ساخت وب سایت را مشاهده کنید.در وب هزاران منبع یادگیری بدون‌پول جانور میباشد که نیازی به رفتن به کلاس حضوری هم ندارید.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 20
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 3
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 7
 • بازدید ماه : 76
 • بازدید سال : 81
 • بازدید کلی : 81
 • کدهای اختصاصی